Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Staże zagraniczne

Społeczna Akademia Nauk prowadzi nabór na staż w niemieckiej klinice rehabilitacyjnej w Dortmundzie. Studenci będą mieli okazję odbyć tygodniowy lub dwutygodniowy staż zawodowy w ośrodku rehabilitacyjnym.

W wyjazdach na staże mogą uczestniczyć przede wszystkim studenci Fizjoterapii, ale również studenci pozostałych kierunków tj. administracja, zarządzanie, logistyka czy pedagogika, którzy wykażą się podstawową znajomością języka niemieckiego oraz zaangażowaniem i chęcią pracy. Student ma zapewniony darmowy nocleg, ubezpieczenie, pełne wyżywienie oraz wynagrodzenie. Pierwsza grupa studentów ma możliwość wyjazdu na staż do Dortmundu już w marcu 2013 r. natomiast wyjazd kolejnej grupy planowany jest w okresie wakacji 2013 r.

Bliższe informacje będzie można uzyskać w Dziekanacie Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu.

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Olkuszu oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, filologia angielska) oraz kierunkach technicznych (informatyka). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!