Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

WEEKEND ZE ZDROWIEM

WEEKEND ZE ZDROWIEM


„Ruch może zastąpić wiele lekarstw, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu” – takie hasło przyświecało imprezie prozdrowotnej pn. „Weekend ze zdrowiem”, która odbyła się w niedzielę 16 czerwca 2013 roku w ośrodku MOSiR „Czarna Góra”.

Organizatorem tego przedsięwzięcia byli: Starostwo Powiatowe w Olkuszu oraz Inspekcja Sanitarna w Olkuszu.W piękne, niedzielne popołudnie studenci Społecznej Akademii Nauk w Olkuszu poprzez swój czynny udział w akcji zaakcentowali, że zdrowie i profilaktyka nie są im obojętne.

W tym dniu mieszkańcy naszego powiatu mogli skorzystać z wielu bezpłatnych badań w polowych gabinetach lekarskich jak również wziąć udział w szerokim wachlarzu atrakcji sportowych.

Na tej imprezie nie mogło nas zabraknąć! Reprezentacja naszych studentów wzięła udział w powiatowym turnieju piłki siatkowej. Walcząc dzielnie o Puchar Inspektora Sanitarnego w Olkuszu Społeczna Akademia Nauk - zdobyła III miejsce!

Zwycięskim drużynom dyplomy i puchary wręczyła Pani Agata Knapik – Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu.

Weekend ze zdrowiem promował profilaktykę i zdrowy styl życia, dlatego oprócz Pucharu nasza „załoga” z rąk Pani Inspektor otrzymała kosz smakowitych jabłek. Studenci zapowiadają, że już niebawem rozpoczną przygotowania do kolejnego turnieju...

galeria zdjęć

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Olkuszu oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, filologia angielska) oraz kierunkach technicznych (informatyka). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!