Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny


21 czerwca 2013 roku w Przedszkolu nr 4 „Plastusiowo” w Olkuszu odbył się „Piknik Rodzinny”.

Społeczna Akademia Nauk-Wydział Zamiejscowy w Olkuszu była jednym z wielu sponsorów i patronów tegorocznego pikniku.


Nasza uczelnia chętnie bierze udział w tego typu imprezach rodzinnych, dlatego też bez wahania i z wielką przyjemnością wzięliśmy udział w przedsięwzięciu.

Na Pikniku nasza Uczelnia była reprezentowana przez Panią Monikę Jaworską - Dyrektor Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu Społecznej Akademii Nauk.

Piknik Rodzinny odbył się w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Na imprezie znajdowało się wiele atrakcji i zabaw dla przedszkolaków, jak i ich opiekunów. Gościom towarzyszyła również świetna muzyka, dzięki której wszyscy świetnie się bawili, razem śpiewali i tańczyli.

Oprócz licznych gier i zabaw nie zabrakło poczęstunku dla wszystkich gości.

Wszystkie atrakcje, jak i świetna atmosfera są w dużej mierze zasługą Pani Dyrektor „Plastusiowa” - Barbary Łydka, która zorganizowała „Piknik” przyczyniając się do integracji społeczności lokalnej.

galeria zdjęć

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Olkuszu oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, filologia angielska) oraz kierunkach technicznych (informatyka). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!