Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Dni Bukowna

Dni Bukowna


W połowie czerwca (15-16.06.2013r.), miasto Bukowno z ponad 50-letnią historią zaprosiło mieszkańców oraz gości, na imprezę jaką były Dni Bukowna. Wśród sponsorów znalazła się też Społeczna Akademia Nauk, prezentując swoją ofertę edukacyjną.


Pomimo wielu atrakcji, jakie znalazły się na Dniach Bukowna, zaprezentowana przez nas oferta edukacyjna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród licznie przybyłych mieszkańców pobliskich miejscowości.

Impreza została poprowadzona przez Dariusza Niebudek, na co dzień popularnego aktora teatrów Śląska i Zagłębia. Głównym punktem każdego święta miasta są koncerty gwiazd polskiej estrady. Bukowno przyzwyczaiło już swoich mieszkańców, że na scenie w te dni zawsze pojawiają się ulubieńcy publiczności.

Tym razem publiczność rozbawiła na góralską nutę słynna kapela Baciary z Podhala, zespół Brathanki oraz zespół Blenders. Kabaret Skeczów Męczących rozbawił swoją twórczością gości Bukowna do łez.

Oprócz świetnej muzyki, goście mogli zasmakować przysmaków serwowanych na pobliskich stoiskach.

O godzinie 23.30 nadszedł czas pokaz sztucznych ogni i zabawę do późnych godzin nocnych z Kasią Sałakowską i towarzyszącej jej Grupą Akrobatyczno – Taneczną ON THE FLOOR.

W Niedzielne popołudnie rozpoczął się rekordowy pod względem ilości uczestników XI Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno.

galeria zdjęć

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Olkuszu oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, filologia angielska) oraz kierunkach technicznych (informatyka). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!