Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Twoja krew, moje życie


Nasze społeczeństwo nie jest obojętne na potrzeby innych ludzi i chętnie angażuje się w akcje, które mają na celu ratowanie ludzkiego życia. „Twoja krew, moje życie”- to już szósta z kolei akcja zbierania krwi organizowana przez Wydział Zamiejscowy Społecznej Akademii Nauk w Olkuszu.

W dniu 21 maja 2016 r. w godzinach od 9:00 do 13:00 w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Olkuszu przy ul. F. Nullo 32, studenci oraz mieszkańcy Olkusza i okolic przyczynili się do ratowania czyjegoś zdrowia i życia oddając krew.

Zbiórka krwi była możliwa dzięki pomocy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Warto pamiętać, że nawet niewielka ilość krwi jest ważna i potrzebna dla ludzi, którzy jej potrzebują, dlatego gorąco zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach akcji krwiodawstwa ze Społeczną Akademią Nauk Wydział Zamiejscowy w Olkuszu.


Twoja krew, moje życie

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Olkuszu oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, filologia angielska) oraz kierunkach technicznych (informatyka). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!