Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAWODOWYM

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAWODOWYM


Zawód to szukanie miejsca w życiu. Współczesny rynek pracy jest zmienny, nieprzewidywalny, pełen niestabilności i ryzyka. Zdobycie wymarzonego zatrudnienia staje się coraz bardziej skomplikowane.


Zapraszamy serdecznie na bezpłatne indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, który pomoże w określeniu predyspozycji osobowościowych i preferencji zawodowych oraz w projektowaniu właściwej ścieżki rozwoju kariery zawodowej.

Konsultacje skierowane są do studentów Społecznej Akademii Nauk, a także do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Poradnictwo zawodowe ma na celu jak najwcześniej określić cele zawodowe i nabyć umiejętności niezbędne na rynku pracy. Program konsultacji zakłada także przygotowanie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do procesu rekrutacji i autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Młodzież jest przyszłością narodu, a nam zależy, by młodzi ludzie byli świadomi swojej wartości, swoich umiejętności i spełniali się zawodowo.

Zarejestruj się, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie dogodnego terminu konsultacji lub umów się na spotkanie telefonicznie za pośrednictwem dziekanatu.


Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Olkuszu oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, filologia angielska) oraz kierunkach technicznych (informatyka). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!